Léto

Karlova Studánka

Horské lázně s nejčistším vzduchem v celé republice Vás okouzlí nejen svoji architekturou,  výbornou kuchyní, ale i širokou nabídkou wellness procedur.


Karlov pod Pradědem

Nedaleká Express Fun Aréna Karlov skýtá celou řadu vyžití od Bikeparku pro zkušené i začátečníky, výlety na elektrokoloběžkách a elektrokolech až po areál plný atrakcí Ježkovo hřiště.


Hrad Sovinec

Na hradě se často pořádají kulturní a společenské akce, vystoupení dobových skupin a prezentace tradičních řemesel. Rodiny s dětmi určitě zaujme speciální dětská prohlídka se zábavně-naučným programem. Aktuální informace naleznete na webu níže. 


Rozhledna Nová Ves

Vyhlídka ve výšce 27,5 m Vám poskytne při dobré viditelnosti výhled až do sousedních Beskyd i Vysokých Tater. Navíc je v její blízkosti vybudováno nové volně dostupné dětské hřiště.


Rešovské vodopády

Vyhledáváte surovou krásu nedotčené přírody? Vydejte se na výlet k Rešovským vodopádům říčky Huntavy.


Zámek Bruntál

Zlobí Vás počasí a Vy nevíte, co podniknout, když prší? Navštivte nedaleký zámek v Bruntálu a kochejte se historií a krásou.


Slezská Harta

Pouhých 20 km vzdálená vodní nádrž Slezská Harta nabízí nejen kouzelné procházky po okolí, ale i možnost plavby na lodi. 


Harrachovský zámek v Janovicích u Rýmařova

V nevšedních tipech na výlety uveřejněných na portálu novinky.cz se objevil zámek v Janovicích u Rýmařova, který byl veřejnosti otevřen teprve v roce 2019. Pokud jste milovníci historie, určitě si jeho prohlídku nenechejte ujít.